Брітні Спірс надала заборону на утримання колишнього Джейсона Александера

Брітні Спірс надала заборону на утримання колишнього Джейсона Александера

Про Брітні Спірс

Брітні Джин Спірс (народилася 2 грудня 1981) насправді вокалістка, автор пісень, старлетка та професійна танцівниця зі Сполучених Штатів. Її часто називають «Принцесою видатних», насправді вона вплинула на відродження підлітків, які виділяються протягом 1990-х, а також на початку 2000-х років. Вважається визначним символом, Спірс фактично запропонувала майже 150 тисяч документів по всьому світу, у тому числі понад 70 тисяч лише в Уніфікованих умовах, увівши її в число найпопулярніших у світі музикантів пісень.

Після появи у фазових постановках, а також у телевізійних колекціях, Спірс уповноважився разом із Jive Documents у 1997 році, коли виросте п’ятнадцять років. Її перші 2 альбоми для семінарів,… Infant One, багато додаткових можливостей (1999), а також “Ой!… I Performed It Once again” (2000), насправді є одними з дуже популярних альбомів назавжди, а також створив Спірс, дуже популярного підлітка-музиканта назавжди. Разом із закупівлею за перший тиждень понад 1,3 тисячі дублікатів, Ой!… I Performed It Once ще раз зберігав документ про найшвидше проданий компакт-диск через жінки-музиканта в Єдиних умовах протягом п’ятнадцяти років. Спірс прийняла набагато більш повно розвинений та інтригуючий дизайн для своїх альбомів Britney (2001), а також In the Area (2003), а також знялася у фільмі Crossroads 2002 року. Спірс насправді була виконавчим продюсером її 5-го семінару-диска Blackout (2007), який часто називають її найкращою функцією.

Відповідно до колекції надзвичайно розрекламованих окремих випусків, реклама компакт-диска була фактично обмежена, а також Спірс фактично мимоволі поміщено в охорону. З тих пір вона випустила альбоми, які лідирують у чартах, Circus (2008), а також Femme Fatale (2011), останній, який в підсумку став її найбільш ефективним віком пісень у графіках США. Вона розпочала чотирирічну шоу-резиденцію Britney: Item of Me в готелі World Hollywood Hotel & Gambling в Лас-Лас-Вега, щоб рекламувати свої наступні 2 альбоми Britney Jean (2013), а також Magnificence (2016).

 

Досягнення

Брітні

Спірс фактично виконала 6 альбомів номер один в Billboard 200, а також 4 пісні номер один в американському Billboard Warm sto: “…Infant One Much a lot extra Opportunity”, “Philanderer”, “3”, а також “Keep It Versus Me”. Як відомий музикант, ремікс “S&M” також охопив графік Billboard. Її пісні «Oops!… I Performed It Once again», «Harmful», а також «Shout & Yell» охоплювали графіки в багатьох країнах. Поряд із «3» у 2009 році, а також «Keep It Versus Me» у 2011 році, Спірс став другим музикантом після Мерайї Кері у Warm 100, щоб вийти на перше місце разом із 2 або навіть значною кількістю додаткових мелодій. Її чудові хореографічні відеокліпи зробили її відеокліпом Майкла Джексона Vanguard Honor. Насправді вона отримала різні інші нагороди, а також нагороди, зокрема нагороду «Греммі», 15 документів «Глобус Гіннеса», 6 нагород за відео MTV для пісень, 7 нагород Billboard Songs (що складається з нагороди Centuries Awardті.

Насправді Спірс був названий Billboard восьмим за величиною музикантом 2000-х років. У Unified Conditions вона фактично є четвертою дуже популярною жіночою музиканткою на компакт-дисках епохи Nielsen SoundScan на додаток до дуже популярної жіночої CD-музикантки 2000-х років. «…Infant One Much a lot extra Opportunity» насправді був названий найкращим випуском назавжди через Rolling Rock у 2020 році. У 2004 році Спірс представила назву бренду аромату разом з Elizabeth Arden, Inc.; Покупки перевищили 1,5 мільярда доларів з 2012 року. Forbes фактично назвав Спірс найбільш високооплачуваною жінкою-художницею 2002 і 2012 років. Протягом 2012 року вона володіла критим Yahoo! – насправді список найбільш шуканих зірок, 7 відвідуваних дванадцять років. Opportunity назвав Спірс одним із ста найвідоміших людей планети у 2021 році, а також виграв опитування відвідувачів, отримавши найрізноманітніші бюлетені.

Новини про EX

У понеділок Олександр випросив невинного сплатити штраф за правопорушення, 2 проступки щодо електричної батареї, а також сплату кримінальної шкоди за порушення. Нещодавно під час його арешту, уповноваження також виявили, що Олександр насправді був бажаним для злочинної крадіжки зі зломом у регіоні Напа. Адвокат Спірс Метью Розенгарт повідомив CNN, що чемпіону «Греммі» фактично також надали заборону на купівлю проти Олександра, яка, безсумнівно, залишиться по суті на 3 роки. Розенгарт заявив, що він насправді ретельно працює разом із поліцією, «щоб гарантувати, що Олександру дійсно висунуто суворе звинувачення, а також розкрив його через адвоката та констебля регіону Вентура.

«Це насправді має бути уроком для всіх, хто бере участь у подібних операціях», – додав Розенгарт. Зараз Олександр фактично перебуває у в’язниці разом із заставою на суму 100 000 доларів. Імовірно, Олександр перестрибнув на стіну в маєтку Спірс-Хілл у 1000 Оукс. Каліфорнія, а також розпочав пряму трансляцію, коли він прогулювався по житловому чи комерційному будинку Спірс. за кілька годин до того, як вона була готова вийти заміж за Сема Асгарі.”Мене звати Джейсон Олександр. Брітні привітала мене прямо внизу. Брітні Спірс привітала мене прямо внизу. Вона моя перша дружина, мій справедливий чоловік. Я її початковий чоловік, ” – заявив він у прямому ефірі. Заступники шерифа регіону Вентура фактично зв’язалися з нами додому у відповідь на запис про порушення. у 2004 році Спірс швидко вийшла заміж за Олександра, юнака, приблизно 2 рази в 2004 році, перш ніж їхні шлюбні стосунки були фактично анульовані.